Sprawdzony sposób na migrenę Kolczyk przeciwmigrenowy w uchu Daith

Wpis i historia naszej klientki, która chcę podzielić się ze wszystkimi swoim rozwiązanie, leczeniem migreny i szczęściem po wieloletnim bólu 

"

Piercing – lek na migrenę ? Zacznę od początku. Wiele z nas doświadcza bólów głowy różnego stopnia. Czasami wystarczy wziąć zwykłą tabletkę przeciwbólową i po sprawie. Jednak w niektórych przypadkach ta zwykła tabletka nie wystarcza.

Mamy kilka rodzai migren i objawy – nam samym ciężko rozpoznać, jakie są przyczyny migreny i jaką możemy przechodzić. Na swoim przykładzie chce przestawić jak to wyglądało w moim przypadku.

Z migreną walczę od momentu dorastania, jako nastolatka na początku nie byłam świadoma (tak jak większość z nas czasami nawet nie wie, że jest to migrena i nazywa to zwykłym bólem głowy i na tym temat się kończy), ja natomiast zaczęłam o tym mówić mojej mamie, która często wspomniała mi, że ma migrenę, źle się czuje, odczuwa mdłości i nie chce jeść – bardzo podobne objawy zaczęłam mieć sama.

Doszłyśmy do wniosku, że również mogę mieć migrenę, co również potwierdził lekarz i jest to efekt genów. Z początku radziłam sobie, brałam tabletki przeciwbólowe (takie jak ibuprom, Apap, pyralgina – najczęściej spotykane tabletki, które każdy ma w domu).

Koszmar zaczął się później, gdy moja migrena objawiała się coraz częściej, a objawy dawały siwe znaki. Gdy przychodziły dni, w których moja głowa pękała; ledwo żyłam, a do wcześniejszych objawów doszły nowe, takie jak okropny ból głowy, który przechodził na lewe oko wywołując łzawienie, na które nie miałam wpływu.

Szukałam i próbowałam wiele sposobów, jak złagodzić te objawy, aż natrafiłam na artykuł o przekłuciu, kolczyk przeciwmigrenowy w uchu, które ma pomóc ze zmaganą dolegliwością.

Było to kolczykowanie daith, które polega na przekłuciu chrząstki odnogi obrąbka. Jest to wystająca część ucha zewnętrznego, która znajduje się tuż nad wejściem do kanału słuchowego. Nie byłam przekonana, czy takie przekłucie jest w stanie pomóc, ale postanowiłam spróbować.

Zostało jeszcze znaleźć studio piercingu, które wykona mi prawidłowo to przekłucie. I znalazłam w Olsztynie „Piercing4u” – to tutaj wykonałam kolczyk, a na rezultaty długo czekać nie musiałam. Przekłucie zostało zrobione sterylnie i dokładnie, a ja w końcu czuje się wolna od migreny i nie muszę się martwić, że przyjdzie do mnie w nieodpowiednim momencie. Z całego serca mogę polecić to przekłucie, bo naprawdę POMAGA i studio, w którym je wykonałam, bo to dzięki pani Izie w końcu czuje się dobrze! 

Pozdrawiam Wiktoria Olsztyn

P.S. Moja mama też skorzystała , od 7 miesięcy bez migreny ;-)

Konsultujemy to z naszymi klientkami i jest niesamowicie pozytywny odzew. Kilka przypadków , gdzie Panie wylądowały w szpitalu i dostały rekomendacje od pielęgniarek , czy w aptece i bardzo sobie chwalą .

W wielu przypadkach minęło w 100%, w innych ból jest nieporównywalnie mniejszy

Kolczyk również może być ozdobą ucha , jest wiele różnych wzorów i kolorów 

Olsztyn - Studio przekłuć rezerwacja

tel 89 307 09 95

 e-mail: sklep@piercing4u.pl 

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl