Piercing Kolczyki do pępka 0
Piercing Kolczyki do pępka

Piękno kolczyków do pępka polega nie tylko na tym, że zdobią daną osobę, ale również sprawiają przyjemność patrzącym. Kolczyki do pępka są zmysłowe, co sprawiło, że jest to najczęściej wykonywany rodzaj piercingu.

 

Kolczyki do pępka są bardzo popularne ponieważ nosi je wiele celebrytów: muzyków, aktorów czy sportowców. W momencie gdy kolczyki do pępka przyjęły się w tej grupie, niemal wszyscy zapragnęli je nosić: jeśli nie prawdziwe, to chociaż sztuczne. Piercing jako sposób upiększania ciała jest stosowany od dawna i chociaż dzięki mediom masowym wielu ludzi uważa je za niedawno powstały trend, naprawdę tak nie jest.

 

Chociaż czasami decydujemy się na kolczyk w pępku pod wpływem innych, zawsze powinniśmy robić to, co sprawia nam przyjemność ponieważ jest to coś czego pragniemy. Przebicie pępka jest zbiegiem w którym przed założeniem dowolnego kolczyka należy długo czekać na zagojenie się rany; tak naprawdę, jest to rodzaj piercingu, który goi się najdłużej. Dlatego też po zabiegu należy odpowiednio dbać o ten obszar skóry ze względu na ryzyko powstania infekcji, a jak już wspomniałem, trwa to naprawdę długo, zwykle pięć miesięcy do roku.

Jednak gdy rana już się zagoi, posiadanie kolczyka w pępku jest jedną z najpiękniejszych i najbardziej zwracających uwagę form piercingu, a swawolna natura biżuterii do pępka sprawia, że jest to świetne źródło inspiracji dla producentów kolczyków. Dostępnych jest wiele form kolczyków do pępka, a szukanie tego odpowiedniego również sprawia radość.

 

Kolczyki do pępka są dostępne w różnych cenach niemal wszędzie, a jubilerzy robią je niemal z każdego wyobrażalnego materiału. Najpopularniejszymi materiałami z których produkuje się kolczyki do pępka ze stali chirurgicznej 316l  – wiąże się to z faktem iż są umieszczane w ciele. Inne popularne materiały do produkcji tych kolczyków po stali chirurgicznej to akrylowe kolczyki do pępka, metale szlachetne takie jak srebro lub złoto, ale znajdziemy też kolczyki z kamieniami szlachetnymi, a tym, co ograniczy nasz wybór kolczyka to grubość naszego portfela oraz Tytan G23. Rynek online jest dobrym sposobem na znalezienie wszystkich dostępnych materiałów i stylów kolczyków pępka, wystarczy jedynie trochę poszukać.

 

Komentarze do wpisu (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa ( Poczta Polska) już od 80,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl